Glamox TLO

Glamox Heating TLO 07

Žemo profilio elektrinis radiatorius. Aukštis 180 mm. Pajungimas nuo rozetės. Fiksuota instaliacija. IP20.

Prekės kodas: 766072030
GTIN: 7040660023363
Gamintojas: Glamox Heating

Kaina
101,59 €
Aprašymas

GLAMOX heating sieniniai radiatoriai yra žinomi kaip ekonomiški šildymo prietaisai. Jų kaitinimo tenai yra sukonstruoti iš specialaus aliuminio lydinio su nepriekaištingu pralaidumu, kuris pasižymi mažu svoriu, geru šilumos paskirstymu ir greitu, lygiu šildymu. Viso to rezultatas greitas ir aplinkai nekenksmingas konvekcinis šildymas.

GLAMOX heating taip pat siūlo unikalią galimybę suderinti pastovią instaliaciją su kištukiniais jungikliais (rozetėmis) viename šildymo elemente. Be to GLAMOX heating siūlo platų asortimentą įmontuojamų termostatų. Tai įgalina GLAMOX heating pasiūlyti vieną iš plačiausių gaminių asortimentų su minimaliu kiekiu atsargų sandėlyje. Kompaktiški sieniniai radiatoriai ir žemi juostiniai sieniniai radiatoriai sujungia naujausias technologijas su funkcionaliu stilingumu. Tai įgalina GLAMOX heating būti tinkamam naudoti tiek namuose, tiek vasarnamiuose, tiek komercinės paskirties pastatuose.

Tokie žodžiai, kaip stilius, saugumas ir kokybė yra sakomi, kai norima apibūdinti GLAMOX heating radiatorius: žema paviršiaus temperatūra, apsauga nuo perkaitimo, nedegus plieno korpusas. Patogios apsaugos nuo užuolaidų ir kontrolės įrangos apsauga nuo vaikų taip pat gali būti tiekiama. Visa tai suteikia optimalų saugumą.

Visi sieniniai radiatoriai TPA yra 35 cm aukščio ir sieniniai - juostiniai radiatoriai TLO yra 18 cm aukščio. Radiatoriai komplektuojami iš gamyklos be termostato. Todėl termostatai įsigyjami atskirai.

GLAMOX heating suteikia Jums padidintą lankstumą, kai reikia pasirinkti termostatą ar kontrolės sistemą, kuri geriausiai atitinka Jūsų reikalavimus. Ir jei Jūsų poreikiai keisis ateityje, tai Jūs galite pakeisti termostatus. Jie yra lengvai instaliuojami, atnaujinami ir valdomi. Visos kontrolės sistemos yra išdėstytos ant radiatoriaus viršaus ir yra lengvai pasiekiami bei matomi. Visi termostatai yra elektroniniai, kurie suteikia precizinį kambario temperatūros reguliavimą - esminę sąlygą komfortui ir energijos taupymui.

Savybės, kurios privers Jus pasirinkti GLAMOX heating:

  • Termostatų pasirinkimo įvairovė
  • Kompaktiškas, elegantiškas dizainas
  • Lengvai instaliuojamas
  • Lengvai atnaujinamas
  • Patogi, paviršiuje išdėstyta kontrolės sistema
  • Apsauga nuo perkaitimo, jei bus uždengimas

Lengvas instaliavimas su nuimamais kronšteinais, nedegina dulkių ir oro. Komplektuojami su laidu ir kištuku pajungimui į rozetę bei su dėžute pastovios instaliacijos laidams pajungti. 400 V gali būti gaminami tik pagal atskirą užsakymą. Temperatūros reguliavimo diapazonas 6 - 30 °C. Suteikiama 5 metų garantija.

Techniniai duomenys
Šildymo galia 0,75 kW
Apsaugos klasė IP20
Spalva Balta
Garantija 60 mėn.
Maitinimo šaltinis 230/1/50 V / F / Hz
Maksimali paviršiaus temperatūra 80 °C
Prekės aukštis180.0000 MM
Prekės plotis84.0000 MM
Prekės ilgis1050.0000 MM
Atsiliepimai
Atsiliepimų apie šią prekę nėra. Norėdami palikti atsiliepimą, prisijunkite.